top of page

February 01, 2020

UCUZ, GÜÇLÜ, KALITIM BIRAKMAYAN, ÇOK YÖNLÜ, TAMAMEN ÇEVRECİ VE GENİŞ SPEKTRUMLU YERİNDE DEZENFEKTAN ÜRETİMİ : OZON

Dünyada bulunan birçok patojen ve zararlıya karşı etkili olabilen, hiçbir kalıntı bırakmayan, ve yine bilinen en güçlü dezenfektanlardan biri olan "OZON" yani 3 oksijen atomlu O3. METCO olarak sizlere normal bir odayı 45 dakikada patojen ve kokudan temizleyerek 99% hijyen hale getirirken sadece 60W'lık bir lambanın harcadığı elektrik kadar maliyet getiren, çağımızın mucizevi "OZON" dezenfektanını şimdi "UV desteği ile tam ve güvenilir bir ortam sunuyoruz.

METCO İnşaat ve Dış Ticaret Şti. ; Endüstriyel zemin kaplaması reçine ve sistemleri konusunda dünya devi üretici firmalarının malzeme ve sistemlerinin uygulama dahil Türkiye temsilcisidir. Bu konudaki tecrübesini birebir proje bazlı ve çözüm odaklı taahhüt hizmeti vermektedir. Türkiye'de ilk olarak endüstriyel zemin kaplaması sektöründe malzeme ve uygulamaya garanti veren firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye alt-distribütörü olduğumuz  DCW (Danish Clean Water) yeni nesil yerinde dezenfektan üreten jeneratörleri su ve tuz kullanarak elektroliz yöntemiyle oksijen yönünden zenginleştirilmiş birçok bakteri, virus ve patojene  karşı sınıfındaki en güçlü dezenfektanlardan birini üretir. Biofilm tabakası giderilmesi, lejyonella, Pseudomonas ve corona türlerini içeren patojenik mikroorganizmaların durdurulmasında etkilidir.

November 15, 2016

Firmamızın 1986 yılından beri süregelen uluslararası deneyim ve ilişkileri çerçevesinde ve yardımıyla şu ana kadar R&J Engineering Inc. (Kanada) ve Safrroys Machine Ltd.(Hindistan) Firmasının imal ettiği Sert Jelatin Kapsül (SJK) üretim makinelerinin Türkiye satış ve yatırım temsilcisi olarak faaliyet göstermektedir.

1 / 1

Please reload

bottom of page